| oczami karoliny :będę musiała pogadać po treningu z piotrkiem o wszystkim co jest między nami, nie chciała bym żeby zawsze był o każdego chłopaka zazdrosny, co będzie jak wyjadę z Leszna z powrotem d Torunia? Zacznę szkołę i wog, jestem ciekawa czy wog nasza miłość to przetrwa czy damy radę na taką odległość ale teraz bd myślała o tym co się dzieje tu i teraz że jestem na treningu z moim ukochanym i zaraz spełnię swoje marzenie. |
|
| Niespodziewanie podeszłam do Piotrka od tyłu i mocno go przy |
|
| przytuliłam aż się wystraszył spojrzał mi w oczy i powiedział: a kogo to moje oczy widzą i pocałował mnie w czoło staliśmy tak objęci dobre 2 min gdy nagle powiedziałam do niego karolina: chciała bym żeby już tak było zawsze ja ty my razem żadnych przeszkód ani nic po prostu my we dwoje piotrek: ale będziemy karolina: jak wrócę do torunia to wszystko będzie inaczej nie chcę teraz o tym rozmawiać. Piotrek objął mnie mocniej i pocałował |
|
| Karolina : nauczysz mnie dziś jeździć czy będziemy dalej tak stać piotrek: zaraz nie chcę psuć tej chwili a tak wog to bardzo ładnie wygladasz w tym kablaże |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz