niedziela, 7 czerwca 2015

Żeby w końcu mama zmieniła zdanie Anita: Do twarzy ci w kewlarze Karolina: Hah wiem tobie też Anita: Cieszę się że I w tym momencie podszedł do mnie od tyłu Zengota Zengi:Że mnie widzisz Anita: To też ale też dlatego że będziemy dzisiaj jeździć i będziemy od was lepsze Zengi: Haha lepsze od nas i mnie przytulił Potem przytulił Karolinę i w tym momencie pojawił się Piotrek spojrzał na Zengiego wzrokiem zostaw ja albo cię zabiję Piter: A co moja księżniczka robi w objęciach innego zostawić cię na chwilę a ty już mnie zdradzasz( udał obrazonego) Karolina: No chodź nie obrażaj się Piter: Teraz chodź a wcześniej miałaś inne towarzystwo przeproś to pogadamy Karolina: No dobra już przepraszam Piter: Nie wybaczam Karolina: Ej no przeprosiłam czego jeszcze chcesz Piter: Całusa Pocałowałam go wpadł mi do głowy pewien pomysł załóżmy się kto będzie lepszy
oczami karoliny :będę musiała pogadać po treningu z piotrkiem o wszystkim co jest między nami, nie chciała bym żeby zawsze był o każdego chłopaka zazdrosny, co będzie jak wyjadę z Leszna z powrotem d Torunia? Zacznę szkołę i wog, jestem ciekawa czy wog nasza miłość to przetrwa czy damy radę na taką odległość ale teraz bd myślała o tym co się dzieje tu i teraz że jestem na treningu z moim ukochanym i zaraz spełnię swoje marzenie.
Niespodziewanie podeszłam do Piotrka od tyłu i mocno go przy
przytuliłam aż się wystraszył spojrzał mi w oczy i powiedział: a kogo to moje oczy widzą i pocałował mnie w czoło staliśmy tak objęci dobre 2 min gdy nagle powiedziałam do niego karolina: chciała bym żeby już tak było zawsze ja ty my razem żadnych przeszkód ani nic po prostu my we dwoje piotrek: ale będziemy karolina: jak wrócę do torunia to wszystko będzie inaczej nie chcę teraz o tym rozmawiać. Piotrek objął mnie mocniej i pocałował
Karolina : nauczysz mnie dziś jeździć czy będziemy dalej tak stać piotrek: zaraz nie chcę psuć tej chwili a tak wog to bardzo ładnie wygladasz w tym kablaże
.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz