wtorek, 23 czerwca 2015

Oczami Karoliny: Po spotkaniu z anitą poczułam się trochę lepiej ale wiem że jeszcze najgorsze przede mną , dzwoniłam już do swojej siostry z zapytaniem czy mogę u niej na parę dni pozostać oczywiście się zgodziła. Oczami Piotrka : Cały czas siebie obwiniam za to co zrobiłem, jak mogłem być taki głupi, dzwoniłem do niej cały czas ale nie odbierała , nie dziwie się jej ale w końcu kiedyś musimy porozmawiać, po tym jak wyjechała stałem się wrakiem nigdzie nie wychodziłem nie umiem bez niej żyć i teraz wiem je jestem w niej szaleńczo zakochany i jeżeli zaraz coś nie wymyślę to mogę ją stracić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz