wtorek, 23 czerwca 2015

Oczami Karoliny : jechałam do rodziców cała zaplakana musiałam z kimś pogadać i komuś się wyzalic. Mama jest moja najlepsza przyjaciółka i wiem ze mi pomoże. Godzinę później bykam juz w domu mama akurat robiła obiad pobiegła do niej i od razu się przytuliłam odskoczyla ale gdy mnie zobaczyła od razu się uśmiechnęła gdy zobaczyła ze płacze powiedziałam jej ze opowiem jej wszystko jutro i poszłam się położyć do mojego dawnego pokoju, nie miałam już na nic siły. Oczami Piotrka :Co ja najlepszego zrobiłem jak mogłem uderzyć miłość swojego życia? Przecież po tym co zrobiłem to już nigdy mi nie wybaczy musze do niej zadzwonić i ją przeprosić ale wątpię żeby chciała ze mną rozmawiać. Oczami Anity: Gdy już się wyszykowaliśmy udaliśmy sie do klubu po jakiś 10 minutach byliśmy na miejscu weszliśmy bez problemu było sporo ludzi podeszlismy do baru coś zamówić
Janek: Co chcecie? Asia: To co zwykle przecież nas z nasz Janek: Ok proszę trzy pinacolady barman: proszę pańskie zamówienie Janek: Dziękuję Asia: Idziemy na parkiet? Janek: Ok już czy mogę panią prosić do tańca Anita: To było do mnie? Janek: Tak Anita: A to w takim razie z chęcią Oczami Janka Ona jest taka piękna bardzo ją lubię tylko póki co wystarczy mi przyjaźń z nią jak ona znakomicie tańczy Janek weź się ogarnij Anita: Jaś słyszysz mnie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz