Oczami Karoliny : jechałam do rodziców cała zaplakana musiałam z kimś pogadać i komuś się wyzalic. Mama jest moja najlepsza przyjaciółka i wiem ze mi pomoże. Godzinę później bykam juz w domu mama akurat robiła obiad pobiegła do niej i od razu się przytuliłam odskoczyla ale gdy mnie zobaczyła od razu się uśmiechnęła gdy zobaczyła ze płacze powiedziałam jej ze opowiem jej wszystko jutro i poszłam się położyć do mojego dawnego pokoju, nie miałam już na nic siły. Oczami Piotrka :Co ja najlepszego zrobiłem jak mogłem uderzyć miłość swojego życia? Przecież po tym co zrobiłem to już nigdy mi nie wybaczy musze do niej zadzwonić i ją przeprosić ale wątpię żeby chciała ze mną rozmawiać. Oczami Anity: Gdy już się wyszykowaliśmy udaliśmy sie do klubu po jakiś 10 minutach byliśmy na miejscu weszliśmy bez problemu było sporo ludzi podeszlismy do baru coś zamówić
Janek: Co chcecie?
Asia: To co zwykle przecież nas z nasz
Janek: Ok proszę trzy pinacolady
barman: proszę pańskie zamówienie
Janek: Dziękuję
Asia: Idziemy na parkiet?
Janek: Ok już czy mogę panią prosić do tańca
Anita: To było do mnie?
Janek: Tak
Anita: A to w takim razie z chęcią
Oczami Janka
Ona jest taka piękna bardzo ją lubię tylko póki co wystarczy mi przyjaźń z nią jak ona znakomicie tańczy Janek weź się ogarnij
Anita: Jaś słyszysz mnie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz