wtorek, 23 czerwca 2015
10 minut później
Anita: Hej co się stało?
Karolina: Hej może usiądźmy
Anita: To o co chodzi?
Karolina: No bo chodzi o to, że jestem w ciąży
Anita: To gratulacje
Karolina: Dziękuję ale to nie wszystko
Anita: Oj to mów
Karolina: Moja mama powiedziała że mam je oddać do adopcji bo jestem za młoda
Anita: A co zamierzasz zrobić
Karolina: Chcę urodzić i się nim zajmować boję się reakcji Piotrka a co jeśli ze mną zerwie nie chce mu psuć kariery
Anita: Dasz radę a Piotrek na pewno z tobą nie zerwie przecież się kochacie
Karolina: Może moja mama ma rację żeby je oddać przecież ja na matkę się nie daje
Anita: Nawet tak nie mów jesteś wyjątkową osobą dasz radę a w ogóle masz mnie Piotrka, rodziców i siostrę
Karolina: Dziękuję że mi pomagasz
Anita: Co by była ze mnie za przyjaciółka jakbym postąpiła i przepraszam za moje zachowanie po prostu jestem bezsilna
Karolina: Wybaczam mamy obie ciężki okres w swoim życiu powinnyśmy się wspierać a nie kłócić
Anita: Wiem po prostu cieszę się że cię mam nie chce żeby coś się zmieniło
Karolina: Ja też nie chce jesteś najlepsza
Anita: Ty też
Karolina: No dobra mam wiadomość która pewnie ci się nie spodoba
Anita: No dobra jakoś to zniosę
Karolina: Dzwonił do mnie któregoś dnia Przemek i się martwił chce to naprawić on cię kocha
Anita: O przypomniało mu się a wtedy to po prostu mnie zostawił zrobił mi scenę zazdrości my nawet nie możemy spokojnie porozmawiać ja tak dłużej nie wytrzymam
Karolina: Czyli nie ma szans na uratowanie tego związku ?
Anita: Nie wiem nic już nie wiem
Karolina: Spróbujcie na spokojnie porozmawiać
Anita: Z nim się nie da co go tak zmieniło ten sport znajomi czy co czemu nie może być tak jak wcześniej Karolina: Wszystko się zmieniło czasu nie cofniesz też bym chciała żeby było jak dawniej tęsknię za naszymi wypadami dorośliśmy
Anita: To boli gdy on mi nie ufa on wychodzi nic mi nie mówiąc a ja mam wieczne przesłuchania ale dobrze spróbuję z Nim porozmawiać
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz