środa, 17 czerwca 2015
Oczami Przemka: Wróciłem do domu , poszłem się odreagować na stadion po kłutni z Anitą to zawsze mi pomagało, adrenalina i emocje po jeździe na motorze. Ale teraz zrozumiałem swój błąd jak msiałem ją ranić tymi ciągłymi kłutniami i wog. Nie chciałem tego ale od dłuższego czasu nam się nie układa.Musiałem się dowiedzieć gdzie ona jest i ją odzyskać chce ją pokochać na nowo, chcę żeby było tak jak kiedyś.Postanowiłem zadzwonić do jednej osoby która zna ją tak dobrze jak ja i może mi pomuc. Przemek: Hej Karolina Karolina: Hej Przemek coś się stało że dzwonisz? Przemek : Tak Karolina: Mów co się dzieje . Przemek: Znowu się pokłuciłem z Anitą , tylko że to niebła zwykła kłutnia, tylko coś gorszego, bo Anita się wyprowadiła i nie wiem gdzie jest, może mogła byś do niej zadzwonić i dowiedzieć się gdzie ona jest, bo ode mnie nie odbiera telefonu. Karolina: Postsram sie ci pomuc ale nic nie obiecuje. Przemek: Dzięki jak będziesz coś wiedziła to daj mi znać. Karolina : Pa, trzymaj się. Przemek : pa, jeszcze raz dzięki.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz