| Miesiąc później Przemek był już cały i zdrowy w końcu nic poważnego mu się nie stało jest jeszcze jeden powód do radości w końcu mamy wakacje nie chciałabym się chwalić czy coś ale przeszłyśmy tzn ja i Karolina z najlepszymi ocenami w klasie. Ma si | |
| Ma się ten talent w nagrodę mamy pozwoliły nam wybrać gdzie chcemy jechać na wakacje tylko same mamy ustalić w jakim terminie oczywiście my od początku wiedziałyśmy gdzie chciałyśmy pojechać do Leszna do chłopaków dwie kuchareczki przydadzą się pani Wiolettcie w kuchni może przy okazji nauczymy coś chłopaków bo ostatnio jak u nich byliśmy to Piotrek przypalił jajecznicę | |
| Termin przypadł na 3 tydzień sierpnia a że wtedy moja przyjaciółka ma urodziny więc postanowiłam coś zaplanować chciałam żeby te urodziny były wyjątkowe odkąd zaczęły się wakacje planowałam co jej dać na prezent | |
| Gdy w końcu nadszedł wyczekiwany dzień wyjazdu byłyśmy przeszczesliwe wyjechaliśmy w niedzielę oczywiście chłopaki nas zabrali bo znaleźli trochę wolnego i byli w Toruniu | |
| Karolina: Aaaaa w końcu jedziemy do Leszna Anita: Fajnie tylko że my tam już byłyśmy nie wolałabyś czegoś innego Karolina: Wiesz jak długo na to czekalysmy a ty chcesz to teraz zmieniać Anita: Oszalałaś nie chce Karolina: To całe szczęście Anita: Mam do ciebie pytanie Karolina: A jakie? Anita: Jak wyobrażasz sobie swoje 17 urodziny? Karolina: Hm w gronie przyjaciół i żeby fajnie się bawić a czemu pytasz? Anita: A tak z ciekawości Karolina: Ok spakowana? Anita: Tak a ty? Karolina: Ja też | |
| Gdy ostatni raz sprawdzałyśmy czy wszystko wzięłyśmy zadzwonił dzwonek do drzwi Karolina: Ja otworzę Anita: Kto to? Karolina: A jak myślisz Anita: OMG Misiu witaj( rzuciłam się na Przemka a Karolson na Piotrka jaka radość a widzialysmy ich wczoraj |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz