niedziela, 7 czerwca 2015

Anita: O gołąbeczki jak wy się tu przytulaliście mnie Przemek uczył jeździć Karolina: I jak ci idzie? Anita: Dobrze Piter: Może mały wyścig urządzony? Anita: Mi pasuje a tobie Karolina? Karolina: Hm no ok Oczami Karoliny: Gdy staliśmy na starcie trochę się denerwowałam bo chłopaki jeżdżą już długo a Anita już próbowała a mnie Piotrek nie nauczył mam nadzieję że nic mi się nie stanie. W końcu taśma poszła w górę byłam na ostatniej pozycji Przemek był pierwszy potem Piotrek i Anita na zakręcie wyprzedzilam Anite a ona Piotrka byłam trochę zazdrosna no bo dzisiaj zaczęła a już lepsza ode mnie do mety ona dojechala pierwsza bo Przemkowi coś się psulo w motorze ale nie wiem jakim cudem u tak dojechał drugi ja byłam trzecia ostatni był Piotr mam wrażenie że dał mi wygrać
Karolina: Gratulacje i mnie przytulila Anita: Dziękuję tobie też nieźle.Karolina: Ale nie na to liczyłam a jakim cudem ty byłaś pierwsza skoro zaczelas się uczyć? Anita: Sama nie wiem mój misiek mi dał parę wskazówek Karolina: Szkoda że mój mnie nauczył( spojrzała na Piotrka) Anita: Hah miał ważniejsze sprawy na głowie i dobrze wiesz jakie Karolina: No fakt

1 komentarz:

  1. Świetne jest! http://one-day-to-my-life.blogspot.com/ zapraszam serdecznie na mojego bloga :* dopiero początkuje :(

    OdpowiedzUsuń