Cześć mam na imię Anita opowiem wam krótką historię z mojego
życia. Mam 17 lat i razem rodzicami i moją młodszą siostrą Dianą mieszkam w
Toruniu. Mam jeszcze swojego ulubionego pupila psa który wabi się misiek. Chodzę razem z moją najlepszą przyjaciółką
Karoliną do technikum gastronomicznego. Przyjaźnię się z nią od podstawówki i
zawsze wszystko robimy razem. Moim zainteresowaniem jest żużel chodzę na
wszystkie treningi i meczę. Oczywiście jak każda fanka mam swojego ulubieńca a
jest nim nie kto inny jak Przemek Pawlicki. Mieszka on w Lesznie i tam też
jeździ. Moim największym marzeniem jest kiedyś tam pojechać i pójść na ich
trening.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz