środa, 6 maja 2015

Prolog

Cześć mam na imię Anita opowiem wam krótką historię z mojego życia. Mam 17 lat i razem rodzicami i moją młodszą siostrą Dianą mieszkam w Toruniu. Mam jeszcze swojego ulubionego pupila psa który wabi się misiek.  Chodzę razem z moją najlepszą przyjaciółką Karoliną do technikum gastronomicznego. Przyjaźnię się z nią od podstawówki i zawsze wszystko robimy razem. Moim zainteresowaniem jest żużel chodzę na wszystkie treningi i meczę. Oczywiście jak każda fanka mam swojego ulubieńca a jest nim nie kto inny jak Przemek Pawlicki. Mieszka on w Lesznie i tam też jeździ. Moim największym marzeniem jest kiedyś tam pojechać i pójść na ich trening.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz